Про нас

ПрАТ «Кременчуцький річковий порт» –– спеціалізоване транспортне підприємство, яке оснащене всіма видами механізмів та обладнання, що дозволяють здійснювати повний комплекс робіт та послуг.Основні з них: З квітня місяця по листопад в порту починається навігаційний період. Перевезення здійснюються буксирними теплоходами порту зі складом несамохідних суден в басейні річки Дніпро з його притоками уверх за течією до – п.Чорнобиль, униз за течією до – п. Херсон. Найбільш перспективними в регіоні є перевезення: мінерально-будівельних вантажів (пісок, щебінь, камінь, цегла та ін.); залізобетонні вироби (ЗБВ); метал.
Порт відкритий для судів типу “ріка - море” і має можливість отримувати різноманітні вантажі із портів Дніпра, Чорного та Середземного морів, а також представляти продукцію українських виробників на Європейський ринок.

Переробка вантажів здійснюється портальними кранами вантажністю 5–20 тонн шляхом перевалки з одного виду транспорту на другий (в т.ч. залізничний, автомобільний, водний).

Для зберігання цих вантажів порт має закриті складські приміщення загальною площею 1063 м2 та спеціалізовані відкриті склади загальною площею – 30600м2.

Наявність 5-тонного плавучого крану (КПЛ) дозволяє здійснювати навантаження/розвантаження мінерально-будівельних вантажів біля необладнаних причалів, а також проводити днопоглиблювальні роботи.

Кременчуцький річковий порт добуває промисловий пісок у родовищі «Крячинівське» та згідно Водного кодексу здійснює поглиблення судового ходу в акваторії порту. Роботи проводяться у березні-листопаді. Видобуток піску здійснюється на підставі Ліцензії. Продукція сертифікована у державній системі сертифікації УкрСЕПРО.

Пісок відвантажується на автомобільний транспорт, в піввагони та на плавзасоби, які спрямовані на задоволення потреб клієнтури в різних областях України.

ПрАТ «Кременчуцький річковий порт» реалізує високоякісний бетон різних марок (у тому числі: рухливістю від П1 до П5, гідротехнічний, на щебені фр.5х20), розчин і фундаментні блоки (ФБС) власного виробництва. Продукція відповідає вимогам ДСТУ. Надається повний пакет документів (паспорт на продукцію, радіаційний сертифікат).

На замовлення покупця до складу бетону та розчину додається комплексна протиморозна добавка, яка дає можливість використовувати продукцію в зимовий період (від 0ºС до -20ºС). Доставка бетону здійснюється власними автобетонозмішувачами. Для посилення контролю якості продукції, яку реалізує ПрАТ «КрРП», на території порту працює власна лабораторія, на високоякісному обладнанні якої здійснюються необхідні випробування.

ПрАТ “Кременчуцький річковий порт” розробляє стратегічні фінансові, планові програми для нарощування вантажообігу порту, вивчає макроекономічні підходи, економіку та клієнтуру на наступні роки, аналізує діючі схеми переробки вантажів для найбільш раціонального використання довжини причалів та площ під складування.

ПрАТ “Кременчуцький річковий порт” приділяє увагу та витрачає значні ресурси, спрямовані на всебічне додержання вимог чинного природоохоронного законодавства України. Своєчасно та в повному обсязі виконуються заходи з охорони довкілля та екологічної безпеки. Забезпечується виконання ряду заходів, спрямованих на нормалізацію стану довкілля та максимальне зниження навантаження на навколишнє середовище внаслідок господарської діяльності порту.

Підприємством оформлено всі необхідні документи дозвільного характеру, що є обов'язковими для такої господарської діяльності.
Службою охорони довкілля порту впроваджено систему постійного моніторингу стану додержання вимог нормативно-правових актів, що стосуються екологічної безпеки. За результатами моніторингу плануються та реалізовуються комплексні програми, спрямовані на усунення недоліків та виключення їх у майбутньому.

Пріоритетним є превентивний підхід до уникнення негативного впливу на елементи довкілля від діяльності порту, разом з тим забезпечується комплекс заходів, спрямованих на ліквідацію можливих непередбачених наслідків, що можуть завдати шкоди природним ресурсам.

В ході прийняття управлінських рішень, що в певній мірі стосуються екологічної безпеки та можливого впливу на довкілля. ПрАТ “Кременчуцький річковий порт” залучає громадськість для участі у спільному вирішенні проблемних питань.

Наряду з виробничою діяльністю, увага приділяється розвитку соціальної сфери. Від умов життя, відпочинку, обстановки на робочих місцях залежить результат роботи портовиків. Поліпшення цих умов –– одне із основних напрямків діяльності адміністрації порту.

На території порту працює їдальня, де можна замовити комплексні обіди, а також провести весілля, ювілеї, корпоративи. В залежності від кількості запрошених гостей на вибір пропонуються два банкетних зали: на 35-40 чол. та 50-60 чол.

Не дивлячись на складну економічну обстановку, підприємство надає матеріальну допомогу малозабезпеченим, утриманню дошкільних та шкільних установ, дитячих оздоровчих таборів, допомагає місту в облаштуванні парків, пляжів, дитячих майданчиків та будинків культури.


Офіційний сайт ПрАТ «Кременчуцький річковий порт», 2023
Використання матеріалів сайту без погодження з власником - заборонене

Розробка та підтримка - Poltava.Info - новости Полтавы